Kongresové centrum

Vzdělávací a informační centrum Floret je součástí Výzkumného ústavu Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i. Je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, jako jsou konference, semináře, školení, výstavy, přehlídky a velmi vhodné je i pro soukromé akce jako například svatby, promoce či oslavy výročí. Mezi naše výhody patří komplexnost služeb, individuální přístup, dobrá dopravní dostupnost a krásné okolí. Na spokojenosti hostů nám velmi záleží a těší nás, že se k nám vracejí.

Kapacita a vybavení

Nabízíme jednu z nejvyšších kongresových kapacit v oblasti Praha-západ, která je rozprostřena do 2 sálů a 4 menších učeben. Největší Kongresový sál nabízí maximální kapacitu až pro 350 delegátů, malý sál nabízí kapacitu do 90 osob a menší učebny jsou ideální pro 10–40 osob.

Každý sál i učebny jsou vybaveny audio a video technikou, vysokorychlostním internetem a WiFi připojením. Potřebnou konferenční techniku a její odbornou obsluhu považujeme za nezbytnou součást každé konference či semináře. S výběrem techniky rádi poradíme a zabezpečíme veškeré individuální požadavky.

Hotel***

Hotel Floret nabízí ubytování ve 44 hotelových pokojích, které jsou rozděleny ve dvou budovách. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, trezorem, lednicí, telefonem a WiFi připojením. Většina pokojů je dvoulůžkových. V hlavní budově je jeden bezbariérový pokoj a v recepci je k dispozici výtah. Budova je propojena s restaurací, učebnami a sály. Oddělená budova je vzdálena do cca 200m pěší chůze a před ní je pro ubytované hosty k využití naše parkoviště. Všechny pokoje v této budově disponují balkonem.

V ceně ubytování je samozřejmě zahrnuta bufetová snídaně. Hotelovým hostům je zdarma k dispozici vnitřní bazén, sauna je rezervována za příplatek. Dále je možnost využít služby kadeřnictví či relaxační masáže.

Restaurace

Během firemních i soukromých akcí je účastníkům a hostům k dispozici restaurace Floret, která připravuje konkrétní nabídku gastronomie na míru, dle přání a požadavků klientů. Restaurace zajistí občerstvení, coffee breaky, obědy, večeře či rauty.

Zavítat může i veřejnost – ať už na pracovní či rodinný oběd, oslavu narozenin apod. V těchto případech proveďte rezervaci míst předem na telefonním čísle +420 296 528 404 nebo e-mailem restaurace@floret.cz.

Doprava a parkování

Vzdělávací a kongresové centrum Floret disponuje vlastním parkovištěm pro osobní automobily s kapacitou až pro 130 aut a místem pro 2 autobusy na venkovním přilehlém parkovišti. Kongresové centrum má výhodnou polohu – obec Průhonice se nachází u výjezdu z dálnice D1 (Exit 6).

Stanice autobusových linek MHD č. 363 a 385 (s návazností na trasu metra C) se nachází ca 100 m od kongresového centra a hotelu Floret. Hotel je tak snadno dostupný z historického centra Prahy v denní i noční hodinu, je proto ideálním výchozím bodem pro volný čas delegátů a účastníků akcí.

Reference

 • Děkujeme za perfektní služby a pohostinství, které již dlouhá léta využíváme při svých akcích. Vážíme si spolupráce s Vaším zařízením, které bezvýhradně splňuje vysoké požadavky na reprezentaci při konání konference Středočeského územního svazu. Ceníme si Vašeho vstřícného přístupu k veškerým požadavkům na zajištění důstojného průběhu konference a děkujeme personálu , který vždy na vysoké profesní úrovni ve všech oblastech zajistil zázemí pro bezmála 180 delegátů.

  Český rybářský svaz

 • Moc děkujeme za skvěle připravené zázemí i občerstvení a za vstřícnou a bezproblémovou spolupráci.

  Ministerstvo životního prostředí

 • Velice Vám děkuji za skvělou organizaci a celkové zajištění naší akce. Zpětná vazba od kolegů byla jen pozitivní a rádi Vaše služby opět využijeme.

  M.Ž / Makro

 • Velmi rádi zde pořádáme odborné školení pro naše zákazníky (zhruba pro 230 osob).  Velký a vzdušný prostor pro více lidí. Výborná kvalitní technika pro prezentaci a výborný servis (včetně jídla a nápojů) po celou dobu trvání akce. Celá akce je vždy perfektně připravena a všechny naše požadavky jsou nám vždy splněny.  Velká výhoda celého objektu je možnost ubytování přímo v místě a skutečně velké parkoviště. 
  Velmi rádi se tady vždy vracíme. 

  AgroBio Ostrava

 • „Služeb hotelu Floret využíváme dlouhá leta a to především pro vzdělávací účely, ale i jiné firemní akce. Na spolupráci oceňujeme především možnost volby konkrétních prostor (velikosti + uspořádání) pro různé formy akcí, rychlé, příjemné a kvalitní stravování, na hotel tříhvězdičkové kategorie nadstandardně rozměrné pokoje i příjemný benefit pro ubytované ve formě místního vnitřního bazénu. Nespornou výhodou je i samotná poloha hotelu. Hotel má vlastní venkovní prostory oddělené stavbou od okolního provozu, které používáme pro školící ukázky zahradní techniky v akci. Hlavním důvodem dlouholeté spolupráce je ale především vstřícný a vždy ochotný personál hotelu, který je profesně vzato na vysoce profesionální úrovni a v lidské rovině pro ně nic není problém.

  Mountfield

 • Byli jsme u Vás moc spokojeni a bylo u Vás velmi příjemně. Děkuji za Váš skvělý přístup a budu se těšit na další spolupráci.

  L.B. / Společnost tisku Praha

 • Srdečně bych Vám chtěl poděkovat za skvělé služby, ochotu a trpělivost. Neshledli jsme v průběhu příprav ani semináře samotného žádné problémy nebo zádrhele. Všechen Váš personál byl mimořádně ochotný a přivětivý a děkujeme, že jste dopomohli k tomu, aby se akce zdařila a všichni hosté se cítili příjemně.

  T.S. / Svaz květinářů a floristů České republiky

 • Děkujeme Vám za profesionální zajištění pekařské akce, byli jsme velmi spokojeni jak s gastro servisem, ubytováním i zajištěním služeb při pořádání valné hromady. Poděkujte prosím též kolektivu spolupracovníků.

  Svaz pekařů a cukrářů v ČR

 • Děkuji Vám za vstřícný, laskavý a podporující přístup k organizaci našeho kongresu. Je to pro mne prvá zkušenost s takovouto akcí. S profesionály jako jste vy a další spolupracovníci je to radost komunikovat.

  T.K. / Český homeopatický klub

 • Vždy když pořádám akci v prostorách Vzdělávacího a informačního centra FLORET, vše je na výbornou. Všechen personál je ochotný a prostory připraveny na 100%. V případě nenadálých úprav se dokáží operativně přizpůsobit. Děkujeme za možnost ve vašich prostorách pořádat naše akce. 

  Český plynárenský svaz

  František Sochor
 • Naplánovaná akce Mattoni 1873 proběhla ve Floretu bez jakýchkoli problémů, včetně spolupráce hotelu s agenturou zajišťující doprovodný program. Mohu vyzdvihnout flexibilitu, výborné jídlo, ubytování v areálu i pro větší skupinu účastníků, a celkově velmi vstřícný přístup

  Mattoni 1873

Cenia
loreal-logo
volvo-logo
CPS_logo_velke2
SAP - logotyp bez lesku - cmyk
Logo Pruhonice-horizontal
logo_stredocesky-uzemni-svaz