Kongresové centrum

Vzdělávací a informační centrum Floret je součástí Výzkumného ústavu Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i. Je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, jako jsou konference, semináře, školení, výstavy, přehlídky a velmi vhodné je i pro soukromé akce jako například svatby, promoce či oslavy výročí. Mezi naše výhody patří komplexnost služeb, individuální přístup, dobrá dopravní dostupnost a krásné okolí. Na spokojenosti hostů nám velmi záleží a těší nás, že se k nám vracejí.

Kapacita a vybavení

Nabízíme jednu z nejvyšších kongresových kapacit v oblasti Praha-západ, která je rozprostřena do 2 sálů a 4 menších učeben. Největší Kongresový sál nabízí maximální kapacitu až pro 330 delegátů, malý sál nabízí kapacitu do 90 osob a menší učebny jsou ideální pro 10–40 osob.

Každý sál i učebny jsou vybaveny audio a video technikou, vysokorychlostním internetem a WiFi připojením. Potřebnou konferenční techniku a její odbornou obsluhu považujeme za nezbytnou součást každé konference či semináře. S výběrem techniky rádi poradíme a zabezpečíme veškeré individuální požadavky.

Hotel***

Hotel Floret nabízí ubytování ve 44 hotelových pokojích, které jsou rozděleny ve dvou budovách. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, trezorem, lednicí, telefonem a WiFi připojením. Většina pokojů je dvoulůžkových. V hlavní budově je jeden bezbariérový pokoj a v recepci je k dispozici výtah. Budova je propojena s restaurací, učebnami a sály. Oddělená budova je vzdálena do cca 200m pěší chůze a před ní je pro ubytované hosty k využití naše parkoviště. Všechny pokoje v této budově disponují balkonem.

V ceně ubytování je samozřejmě zahrnuta bufetová snídaně. Hotelovým hostům je zdarma k dispozici vnitřní bazén, sauna je rezervována za příplatek. Dále je možnost využít služby kadeřnictví či relaxační masáže.

Restaurace

Během firemních i soukromých akcí je účastníkům a hostům k dispozici restaurace Floret, která připravuje konkrétní nabídku gastronomie na míru, dle přání a požadavků klientů. Restaurace zajistí občerstvení, coffee breaky, obědy, večeře či rauty.

Zavítat může i veřejnost – ať už na pracovní či rodinný oběd, oslavu narozenin apod. V těchto případech proveďte rezervaci míst předem na telefonním čísle +420 296 528 404 nebo e-mailem restaurace@floret.cz.

Doprava a parkování

Vzdělávací a kongresové centrum Floret disponuje vlastním parkovištěm pro osobní automobily s kapacitou až pro 130 aut a místem pro 2 autobusy na venkovním přilehlém parkovišti. Kongresové centrum má výhodnou polohu – obec Průhonice se nachází u výjezdu z dálnice D1 (Exit 6).

Stanice autobusových linek MHD č. 363 a 385 (s návazností na trasu metra C) se nachází ca 100 m od kongresového centra a hotelu Floret. Hotel je tak snadno dostupný z historického centra Prahy v denní i noční hodinu, je proto ideálním výchozím bodem pro volný čas delegátů a účastníků akcí.

Reference

Děkujeme za perfektní služby a pohostinství, které již dlouhá léta využíváme při svých akcích. Vážíme si spolupráce s Vaším zařízením, které bezvýhradně splňuje vysoké požadavky na reprezentaci při konání konference Středočeského územního svazu. Ceníme si Vašeho vstřícného přístupu k veškerým požadavkům na zajištění důstojného průběhu konference a děkujeme personálu , který vždy na vysoké profesní úrovni ve všech oblastech zajistil zázemí pro bezmála 180 delegátů.

Český rybářský svaz

Moc děkujeme za skvěle připravené zázemí i občerstvení a za vstřícnou a bezproblémovou spolupráci.

Ministerstvo životního prostředí

Velice Vám děkuji za skvělou organizaci a celkové zajištění naší akce. Zpětná vazba od kolegů byla jen pozitivní a rádi Vaše služby opět využijeme.

M.Ž / Makro

Velmi rádi zde pořádáme odborné školení pro naše zákazníky (zhruba pro 230 osob).  Velký a vzdušný prostor pro více lidí. Výborná kvalitní technika pro prezentaci a výborný servis (včetně jídla a nápojů) po celou dobu trvání akce. Celá akce je vždy perfektně připravena a všechny naše požadavky jsou nám vždy splněny.  Velká výhoda celého objektu je možnost ubytování přímo v místě a skutečně velké parkoviště. 
Velmi rádi se tady vždy vracíme. 

AgroBio Ostrava

„Služeb hotelu Floret využíváme dlouhá leta a to především pro vzdělávací účely, ale i jiné firemní akce. Na spolupráci oceňujeme především možnost volby konkrétních prostor (velikosti + uspořádání) pro různé formy akcí, rychlé, příjemné a kvalitní stravování, na hotel tříhvězdičkové kategorie nadstandardně rozměrné pokoje i příjemný benefit pro ubytované ve formě místního vnitřního bazénu. Nespornou výhodou je i samotná poloha hotelu. Hotel má vlastní venkovní prostory oddělené stavbou od okolního provozu, které používáme pro školící ukázky zahradní techniky v akci. Hlavním důvodem dlouholeté spolupráce je ale především vstřícný a vždy ochotný personál hotelu, který je profesně vzato na vysoce profesionální úrovni a v lidské rovině pro ně nic není problém.

Mountfield

Byli jsme u Vás moc spokojeni a bylo u Vás velmi příjemně. Děkuji za Váš skvělý přístup a budu se těšit na další spolupráci.

L.B. / Společnost tisku Praha

Srdečně bych Vám chtěl poděkovat za skvělé služby, ochotu a trpělivost. Neshledli jsme v průběhu příprav ani semináře samotného žádné problémy nebo zádrhele. Všechen Váš personál byl mimořádně ochotný a přivětivý a děkujeme, že jste dopomohli k tomu, aby se akce zdařila a všichni hosté se cítili příjemně.

T.S. / Svaz květinářů a floristů České republiky

Děkujeme Vám za profesionální zajištění pekařské akce, byli jsme velmi spokojeni jak s gastro servisem, ubytováním i zajištěním služeb při pořádání valné hromady. Poděkujte prosím též kolektivu spolupracovníků.

Svaz pekařů a cukrářů v ČR

Děkuji Vám za vstřícný, laskavý a podporující přístup k organizaci našeho kongresu. Je to pro mne prvá zkušenost s takovouto akcí. S profesionály jako jste vy a další spolupracovníci je to radost komunikovat.

T.K. / Český homeopatický klub

Vždy když pořádám akci v prostorách Vzdělávacího a informačního centra FLORET, vše je na výbornou. Všechen personál je ochotný a prostory připraveny na 100%. V případě nenadálých úprav se dokáží operativně přizpůsobit. Děkujeme za možnost ve vašich prostorách pořádat naše akce. 

Český plynárenský svaz

František Sochor

Naplánovaná akce Mattoni 1873 proběhla ve Floretu bez jakýchkoli problémů, včetně spolupráce hotelu s agenturou zajišťující doprovodný program. Mohu vyzdvihnout flexibilitu, výborné jídlo, ubytování v areálu i pro větší skupinu účastníků, a celkově velmi vstřícný přístup

Mattoni 1873

Cenia
loreal-logo
volvo-logo
CPS_logo_velke2
SAP - logotyp bez lesku - cmyk
Logo Pruhonice-horizontal
logo_stredocesky-uzemni-svaz