Kongresové centrum

Vzdělávací a informační centrum Floret disponuje konferenčním zázemím celkem až pro 500 osob. Je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, jako jsou konference, semináře, školení, výstavy, přehlídky, velmi vhodné je i pro soukromé akce jako například svatby, promoce či oslavy výročí. Mezi naše výhody patří komplexnost služeb, individuální přístup, vlastní hotel a restaurace, dobrá dopravní dostupnost a dostatečné parkovací kapacity.

Každý sál i učebny je možno vybavit audio a video technikou a je k dispozici WiFi připojení s rychlostí 100/100 Mbps . Všechny konferenční místnosti i restaurace mají denní světlo.

Základní informace

Kapacita:

až 500 míst

330 kongresový sál

90 malý sál

50 učebna Podkroví 1

30 učebna Podkroví 2

40 učebna Přízemí 1

40 učebna Přízemí 2

Vhodné akce:

kongresy, konference, semináře, školení, výstavy, teambuildingy, večírky, plesy, svatby

Parkoviště:

130 míst

Doplňkové služby:

catering, ubytování, pronájem techniky, šatna, květinová výzdoba

Rezervace a kontakty

296 528 401

kcp@floret.cz

Květnové náměstí 391

252 43 Průhonice

Alena Jakubcová

Manažerka centra

(+420) 605 205 994

jakubcova@floret.cz

kcp@floret.cz

Šárka Kryštofová

Asistentka

(+420) 605 205 992

 

kcp@floret.cz

Kongresový sál - škola
maly-sal
Velký kongresový sál - předsálí

Prostory k pronájmu

Velký kongresový sál

Kapacita až 330 míst, plocha 253 m2

Velký sál je vhodný zejména k pořádání velkých kongresů a konferencí, plesů, tanečních zábav, koncertů, výstav či jiných společenských akcí. Je vybaven plátnem o rozměrech 3 x 4 m. Jako zázemí je možné využít předsálí s barem, např. pro welcome drink a šatnu s obsluhou. Vstup do sálu je bezbariérový. V přední části sálu je vyvýšené pódium o rozměrech 5 x 11 m, na kterém může být umístěný předsednický stolek až pro 10 osob či řečnický pult. Všechna okna jsou vybavena žaluziemi.

Malý sál

Kapacita až 90 míst, plocha 163 m2

Malý sál je vhodný pro menší kongresy, školení, workshopy, svatby či rodinné oslavy. Je vybaven plátnem o rozměrech 2 x 2 m, je zde dostatek místa na coffeebreakový stůl a je možné využít předsálí. Vstup do sálu je bezbariérový.

Učebna Podkroví  1

Kapacita až 50 míst plocha 114 m2

Větší podkrovní učebna se nachází v prvním patře a je vhodná pro menší školení, workshopy, meetingy a obchodní jednání. Je vybavena plátnem 2 x 2 m. Z okna je výhled na areál Floretu, parkoviště a část průhonického zámku. Před učebnou je chodba s možností příjemného posezení a sociálním zařízením.

Učebna Podkroví  2

Kapacita až 30 míst, plocha 95 m2

Menší podkrovní učebna se nachází v prvním patře nad restaurací a je vhodná pro menší školení, obchodní jednání či pracovní porady. Je vybavena plátnem 2 x 2 m. Z okna je výhled na areál Floretu, restaurační zahrádku, parkoviště a část průhonického zámku. Před učebnou je chodba s možností příjemného posezení a sociálním zařízením.

Učebna Přízemí  1

Kapacita až 40 míst, plocha 87 m2

Přízemní učebna se nachází v oddělené budově naproti kongresovému centru a restauraci (cca 100m vnitřním areálem). Před učebnou je menší chodba s možností posezení a sociálním zařízením. Možnost parkování kdekoliv v areálu. Učebna je vhodná na různé meetingy, školení, porady, workshopy nebo tiskové konference.

Učebna Přízemí  2

Kapacita až 40 míst, plocha 87 m2

Přízemní učebna se nachází v oddělené budově naproti kongresovému centru a restauraci (cca 100m vnitřním areálem). Před učebnou je menší chodba s možností posezení a sociálním zařízením. Možnost parkování kdekoliv v areálu. Učebna je vhodná na různé meetingy, školení, porady, workshopy nebo tiskové konference.

Venkovní prostranství

Plocha cca 3 200 m2, parkování až pro 130 aut

Budovy kongresového centra jsou po obvodu velkého venkovního prostranství, které je jeho součástí a lze je kromě parkování využít také pro výstavy, trhy, sportovní nebo teambuildingové aktivity či venkovní párty. Povrch venkovního prostranství je částečně dlážděný a částečně mlatový, uprostřed zatravněný. Prostor nabízí pro akce potřebné soukromí a klid.

Další služby

Nevíte si rady s přípravou akce? Pokud se na nás obrátíte, rádi Vám pomůžeme s kompletní organizací. V rámci pronájmu našich prostor si můžete sjednat i další doplňkové služby.

Parkování

V areálu kongresového centra může zaparkovat až 130 aut. Průjezd a část parkoviště jsou snímány kamerou.

Gastronomie

V restauraci Floret Vám zajistíme oběd, večeři, raut a veškeré občerstvení po celou dobu konání Vaší akce.

Svatby

Svatební hostinu či raut sestavíme dle Vašeho přání. Nabízíme prostory od 20 až do 120 svatebních hostů. Za restaurační prostor pro svatební hostinu Vám nebude účtován žádný pronájem. Ve školících sálech je účtován poplatek dle objemu zakázky a osobní dohody.

Květinová výzdoba

Pro příjemnější a krásnější prostředí pro Vás rádi zajistíme řezané květiny i květiny v květináčích na stoly nebo do sálu.

Šatna s obsluhou

Pro velké společenské akce, zejména v podzimních a zimních měsících, si můžete objednat šatnu s obsluhou nebo bez obsluhy. Šatna se nachází v předsálí Velkého kongresového a Malého sálu.

Prohlídky s průvodcem

Rádi Vám zařídíme skupinovou prohlídku průhonického parku, který přímo sousedí s Floretem, či Dendrologické zahrady, která stejně jako kongresové centrum patří pod Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví.