Polední menu za zvýhodněnou cenu při objednávce s sebou.

Restaurace

Během firemních i soukromých akcí je účastníkům a hostům k dispozici restaurace Floret, která má celkovou kapacitu 120 míst (restaurace + salonek). Rádi Vám připravíme konkrétní nabídku gastronomie na míru, založenou převážně na recepturách české a evropské kuchyně a to dle přání a požadavků klientů. Jsme připraveni Vám naslouchat a plnit Vaše další gurmánská přání.

Restaurace zajistí občerstvení při firemních akcích, coffee breaky, obědy, večeře či rauty. V případě zájmu o svatební hostinu či rodinné oslavy připravíme nabídky na míru dle Vašich konkrétních požadavků a finančních možností.

Zjistěte zda máme volno v termínu, kdy by se Vaše akce měla konat.

Vítáni jsou i soukromí hosté na rodinný oběd nebo večeři, oslavy výročí apod. V těchto případech je nutné provést rezervaci míst předem na telefonním čísle +420 296 528 404 nebo e-mailem restaurace@floret.cz.

Restaurační salonek je možné si za poplatek rezervovat i bez gastronomických služeb.

Otevírací doba

Rádi bychom Vás informovali, že otevírací doba restaurace je závislá na pořádání akcí. Pokud budete chtít ochutnat z naší gastronomické nabídky, rezervujte si stůl s předstihem telefonicky nebo emailem.

V případě rezervace v naší restauraci si můžete menu zvolit z našeho jídelního lístku.

Individuální rezervace

(+420) 296 528 404

(+420) 603 291 952

restaurace@floret.cz

Květnové náměstí 391

252 43 Průhonice

Kongresové centrum Floret
Zahrádka - restaurace Floret

Jídelní a nápojový lístek

Jelikož je restaurace určena primárně pro firemní a soukromé akce pořádané v našem kongresovém centru, odpovídá nabídka preferencím těchto klientů. Stálý jídelní a nápojový lístek si můžete prohlédnout zde. Aktuální nabídku zjistíte vždy na místě.

Poskládejte si vlastní menu

Polední a večerní menu

předkrmy, polévky, hlavní jídla, saláty, dezerty, aj.

Pro svou akci si můžete zvolit menu dle Vašich preferencí. Hlavní jídla připravujeme v libovolném počtu. Pouze u hotových jídel je minimální odběr 15 porcí.

Coffee break

káva, čaj, sladké a slané pečivo, sýry, uzeniny aj.

Drobné rautové občerstvení během přestávek přijde vhod při každé akci, aby účastníci nabrali nové síly.

Restaurační prostory

Restaurace a salonek

kapacita až 120 míst

Zrenovovaný a nově vybavený salonek s možností variability stolů je ideálním místem pro rodinné oslavy či svatební hostiny. Tento privátní prostor Vám zajistí úplné soukromí při jakékoli gastronomické příležitosti.
Vychutnejte si výborné jídlo a pití, profesionální obsluhu a příjemnou atmosféru.