Hotel ***

Hotel Floret nabízí svým hostům veškeré pohodlí a služby odpovídající *** hotelu. Užijte si jedinečnou atmosféru hotelu sousedícího s průhonickým parkem a zámkem!

Nabízíme ubytování v některém ze 44 pokojů s 88 lůžky ve dvou budovách. Disponujeme jedno, dvou a třílůžkovými pokoji a některé pokoje jsou s možností přistýlky (jedná se o pevné lůžko). Všechny pokoje jsou nekuřácké, u některých je součástí balkon a jeden pokoj umožňuje bezbariérový přístup. V recepci hotelu je k dispozici výtah. Samozřejmostí je připojení k internetu po celém hotelu.

V ceně ubytování je samozřejmě zahrnuta bufetová snídaně. Hotelovým hostům je zdarma k dispozici vnitřní bazén, sauna je rezervována za příplatek. Dále je možnost využít služby kadeřnictví či relaxační masáže.

Základní informace

Check-in:

od 14:00*

Check-out:

do 11:00

Kapacita:

44 pokojů – 88 lůžek (+19 přistýlek)

Parkoviště:

možnost parkování bez předchozí rezervace

* Objednané ubytování rezervujeme v den příjezdu do 18h (není-li dohodnuto jinak). Po předchozí dohodě je možné domluvit pozdější čas příjezdu.

Individuální rezervace

(+420) 296 528 400

(+420) 296 528 500

recepce@floret.cz

Skupinové rezervace

Světlana Vlásková

Vedoucí recepce

(+420) 605 205 989

Adresa

Květnové náměstí 391

252 43 Průhonice

Recepce
Dvoulůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj

Pokoje

Jednolůžkový pokoj

možno i jako dvoulůžkový

Standardně vybavený pokoj s kapacitou jednoho lůžka se sociálním zařízením a sprchovým koutem.

Na pokoji je televize se satelitním příjmem, trezor, telefon s přímou linkou na recepci, lednice a samozřejmostí je wifi připojení.

Dvoulůžkový pokoj

možno i jako jednolůžkový či s přistýlkou

Standardně vybavený pokoj s manželskou postelí anebo oddělenými lůžky a sociálním zařízením se sprchovým koutem.

Na pokoji je televize se satelitním příjmem, trezor, telefon s přímou linkou na recepci, lednice a wifi připojení.

Třílůžkový pokoj

možno i jako jedno či dvoulůžkový

Standardně vybavený pokoj s manželskou postelí anebo oddělenými lůžky a sociálním zařízením se sprchovým koutem.

Na pokoji je televize se satelitním příjmem, trezor, telefon s přímou linkou na recepci, lednice a wifi připojení.

Další služby

Pro hotelové hosty nabízíme i řadu doplňkových služeb, v ceně ubytování je využití vnitřního hotelového bazénu a parkovné, přiobjednat lze např. saunu nebo služby kadeřnictví či masáže. Rádi doporučíme prohlídky či výlety po okolí nebo objednáme taxi.

Bazén

Máte chuť si zaplavat? Užijte si příjemný relax v našem vnitřním hotelovém bazénu o velikosti 10 x 17m! Zázemí šaten je samozřejmostí.

Sauna

Objednejte si relax a odpočiňte si po náročném dni v naší hotelové sauně. Osušky a ručníky obdržíte na vyžádání v recepci hotelu.

Parkování

V areálu kongresového centra může zaparkovat až 130 aut. Průjezd a část parkoviště jsou snímány kamerou.

Volný čas, výlety

Rádi Vám zařídíme skupinovou prohlídku průhonického parku, který přímo sousedí s hotelem, či Dendrologické zahrady, která stejně jako kongresové centrum patří pod Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví.

Certifikát kvality

Velice si Vážíme kladných hodnocení spokojených hostů na portálu Hotely.cz na jejichž základě byl v roce 2020 náš hotel umístěn mezi nejlépe hodnocenými ubytovacími zařízeními.

Na základě těchto recenzí nám byl udělen Certifikát kvality, což je nejen odměnou pro personál za dobře vykonanou práci, ale zejména jasnou známkou, že služby v našem hotelu jsou na vysoké úrovni.